Provozováno na realitním systému Realman

Služby

Realitní servis, který nabízím je kompletní službou zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu všech nemovitostí (bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, rezidenčních pozemků, maloobchodních a kancelářských ploch, průmyslových a skladových areálů, průmyslových či podnikatelských zón). Nově od roku 2017 i prodej nemovitostí v insolvenčních řízeních.

Nákup nemovitostí je dobrou investicí, ať kupujete svůj první nebo druhý domov anebo jste investor. Také prodej Vaši nemovitosti je důležité rozhodnutí, proto je nutné s nimi zacházet opatrně a s profesionálním přístupem. Samozřejmě, prodávat svojí nemovitost si můžete jako vlastník sám, avšak můžete brát na zřetel, že spolupráce se zkušeným makléřem, Vám ne jen ušetří čas, ale může Vaši nemovitost prodat za vyšších finančních podmínek.

Moji práci člením standardně do 5 fází, a to:

1) Domluva na podmínkách spolupráce - příprava zprostředkovatelské smlouvy, zaměření nemovitosti nebo prostudování Znaleckého posudku a konzultace s majitelem o průběhu prodeje. To vše zabere zhruba 3 hod. práce. Při sazbě 1.000,-Kč/hodina tato první fáze stojí kolem 5.000,-Kč.

2) Připravím nemovitost k prodeji na základě dat z trhu - cenu nemovitosti ovlivňuje ohromné množství faktorů, které laik nedokáže vyhodnotit. Jelikož neustále sleduji situaci na realitním trhu, můžu v této oblasti poskytnout poradenství či zhotovit posudek. Cena za tuto službu je zhruba 5.000,-Kč.

3) Zajistím profesionální prezentaci - tady se realizuji co do nejpodrobnějšího popisu nemovitosti, vytvořím půdorys, případně i video. Z letité praxe již vím, co v popisu zdůraznit. Cena práce zhruba 5.000,-Kč. Dle požadavku klienta lze zajistit i home staging, virtuální prohlídky apod. jsou již na individuální domluvě s majitelem a můžou stát dle náročnosti od 20.000,-Kč.

4) Vybírám zájemce - vyselektuji vhodného zájemce, vedu prohlídky, poskytuji pravidelné reporty prodávajícímu a analyzuji průběh prodeje nemovitosti. Rovněž i tato služba závisí od náročnosti, dostupnosti a lokality nemovitosti. 

5) Na závěr, zajistím uzavření prodeje - připravím podklady pro advokáta, který vypracuje Kupní a Úschovní smlouvu, Návrh na katastr a samozřejmě můžu zajistit i úschovu u notáře anebo v bance. Cena za tuto službu bude zhruba 10.000,-Kč, záleží od právního rozsahu dle náročnosti obchodu atd. Vše na předem dojednané ceně. Po zápisu nového vlastníka na listu vlastnictví, pak následuje předání nemovitosti na základě Předávajícího protokolu, převodu energii a služeb. 

 

Dále zajišťuji a nabízím:
- zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí,
- zprostředkování stavebních služeb,
- práce s portfoliem nemovitostí a jejich trvalé obsazování nájemci,
- správu nemovitosti,

ale především úsporu vašeho vzácného času a starostí, že celý proces prodeje proběhne bez problému a vy nebudete muset ještě dlouhá léta řešit právní spory.

 

Průměrná výše provize :

0 - 1 000 000,-Kč                                min. 50 000,-Kč
1 000 000,-Kč - 3 000 000,-Kč            5 % z kupní ceny
3 000 000,-Kč - 6 000 000,-Kč            4 - 5 % z kupní ceny
6 000 000,-Kč - 10 000 000,-Kč          4 % z kupní ceny
10 000 000,-Kč - 20 000 000,-Kč        3 - 4 % z kupní ceny
nad 20 000 000,-Kč                             max. 3 % z kupní ceny

Provize je uvedená bez 21% DPH. Ceny jsou pouze orientační, bez zohlednění úrovně a rozsahu služeb.

2024 © Becker Corporation s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies | adminRealitní SW Realman