Provozováno na realitním systému Realman

Něco o mě

      Já, Jana Beckerová vykonávám realitní činnost již od roku 2009, ale jako živnostník pod obchodním jménem Becker Reality počátkem roku 2010. Úzce spolupracuji se společností Becker Corporation s.r.o. a s řadou různých odborníků a poradců, kteří poskytují profesionální a individuální poradenství při nákupu, prodeji, pronájmu či výstavbě nemovitostí, včetně kompletního servisu a dodržení všech potřebných zákonných postupů a náležitostí, bez ohledu na náročnost a rozsah požadavků. Všem našim klientům, dále poskytuji komplexní servis nemovitostí, bezplatné realitní poradenství a právní servis zdarma.

Zaměřuji se především na právní znalosti v oboru, rychlost a serióznost v jednání.

Jelikož od samého začátku kladu důraz na kvalitu nikoli kvantitu, jsem svoje služby a zkušenosti, rozvinula i v rámci insolvenčního zákona a teda nabízím :

-  řešení nemovitosti s exekucemi, jejich vyplacení nebo přeuvěrování,
-  prodeje v oblasti nemovitosti v insolvenčních řízení.

 

Mojí prioritou je klient, jeho komfort, bezpečí a jeho celková spokojenost při obchodování s nemovitostmi ve spolupráci s Becker Reality.

 

 

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobných údajů, souhlasím tímto se zařazením kontaktních údajů do databáze realitní kanceláře Jana Beckerová|Becker Reality - IČO: 76489060, aby zhromažďovala a zpracovávala osobní údaje, týkající se mé osoby obsažené v zprostředkovatelských smlouvách (dále jen "nájemní, podnájemní, kupní a budoucí kupní smlouva") a pro marketingové účely, poskytovatele. Dále tímto výslovně prohlašuji, že jsem byl/a v souladu s ustanoveními 11 a 20 zákonu číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, řádně informován/a.

2024 © Becker Corporation s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies | adminRealitní SW Realman