Provozováno na realitním systému Realman
Úvod » Prodej, Chata, pozemek 409 m² - Novosedlice

Prodej, Chata, pozemek 409 m² - Novosedlice, Ev.č.: BR0089

Cena770 000 Kč
Kupní cena 750.000, -Kč, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaNovosedlice
OkresTeplice
Velikost2 pokoje
Plocha užitná24 m²
Plocha pozemku409 m²
Plocha zastavěná18 m²
Plocha zahrady391 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaMontovaná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační

zobraz vybavení

Kontaktujte makléře

Jana Beckerová
+420 737 541 166
[email protected]

Jana Beckerová | Becker RealityJana Beckerová | Becker Reality
Nové sady 988/2
Brno - Staré Brno
www.becker-reality.cz

21KM2KMLokalita


Popis

V zastoupení insolvenčního správce, Vám k prodeji nabízíme samostatně stojící nepodsklepenou záhradchářskou chatu, s jedním nadzemním podlažím na nízké podezdívce a podkrovím, zastřešenou sedlovou střechou. Stavba je umístěna na pozemku parc.č.1104/29, který je touto stavbou zastavěn v celé své ploše a to 18 m2. Součástí prodeje je i zahrada o velikosti 391 m2 a spoluvlastnický podíl o velikosti 1/41 příjezdové komunikaci včetně všech součástí a příslušenstvím, vše v k.ú. a obci Novosedlice, okr. Teplice.
Zahrádkářská chata bez čp/če je napojena na rozvod elektrické energie a zahradního vodovodu. Příslušenství zahrady, tvoří upravený oplocený pozemek s drobnými venkovními úpravami, trvalými porosty a zahradním bazénem umístěným volně na terénu.

Popis stavby: Založení stavby je provedeno na základových pasech a desce z betonu, s nízkou podezdívkou. Vrchní stavba je provedena jako montovaná, trámková, celodřevěné konstrukce s dvojitým opláštěním z palubek. Stropní konstrukce nad přízemím je dřevěná trámová, se záklopem a podlahou z fošen. Schodiště do podkroví je příkré, dřevěné, žebříkové bez podstupnic. Zastřešení stavby je provedeno sedlovou střechou na tradičním dřevěném trámkovém krovu, s plným bedněním a krytinou z asfaltových šablon.
Přízemí stavby tvoří jedna místnost s přímým vstupem po předloženém schodišti o třech stupních. V podkroví je rovněž jedna místnost. Technické vybavení stavby je minimální, rozvod el. proudu 230 V a zahradního vodovodu do stavby. Vytápění kamny na tuhá paliva.
Stavba byla pořízena v letech 1975 až 1977 v rámci hromadné výstavby zahrádkářské kolonie. Stavebně technický stav stavby bez pravidelné údržby.
Pozn.: Stavba není zapsána na listu vlastnictví
V katastru nemovitostí je vedena jako jiná stavba.

Příjezd k zahrádkářské kolonii je odbočkou z ulice Vrchoslavská podél potoka Bystřice a dále k vlastní zahradě s chatou, pouze přístup cestou pro pěší v oplocené kolonii.

V případě zájmu o prohlídku, prosím kontaktujte makléře.

ZASLAT NABÍDKU NA E-MAIL

Dotaz k této nemovitosti

Máte dotaz k této nabídce? Kontaktujte přímo odpovědného makléře.

2023 © Becker Corporation s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies | adminRealitní SW Realman