Provozováno na realitním systému Realman

O kanceláři

Jana Beckerová | Becker Reality je kancelář vykonávající realitní činnost již od roku 2010, přičemž úzce spolupracuje se společností Becker Corporation a s řadou různých odborníků a poradců, kteří poskytují profesionální a individuální poradenství při nákupu, prodeji, pronájmu či výstavbě nemovitostí, včetně kompletního servisu a dodržení všech potřebných zákonných postupů a náležitostí, bez ohledu na náročnost a rozsah požadavků. Všem našim klientům, dále poskytuje komplexní servis nemovitostí, bezplatné realitní poradenství a právní servis zdarma, poradí nejvýhodnější financování a investiční záměry.

Zaměřujeme se především na právní znalosti v oboru, rychlost a serióznost v jednání, klademe důraz na znalosti specifik našeho oboru, všech výhod i rizik.

Jelikož naše kancelář od samého začátku kladla důraz na kvalitu nikoli kvantitu, její služby a zkušenosti, dále nabízí :

-  řešení nemovitosti s exekucemi, jejich vyplacení nebo přeuvěrování,
-  prodeje v oblasti nemovitosti v insolvenčních řízení.

 

Naší prioritou je klient, jeho komfort, bezpečí a jeho celková spokojenost při obchodování s nemovitostmi ve spolupráci s Becker Reality.

 

 

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobných údajů, souhlasím tímto se zařazením kontaktních údajů do databáze realitní kanceláře Jana Beckerová|Becker Reality - IČO: 76489060, aby zhromažďovala a zpracovávala osobní údaje, týkající se mé osoby obsažené v zprostředkovatelských smlouvách (dále jen "nájemní, podnájemní, kupní a budoucí kupní smlouva") a pro marketingové účely, poskytovatele. Dále tímto výslovně prohlašuji, že jsem byl/a v souladu s ustanoveními 11 a 20 zákonu číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, řádně informován/a.

2019 © Jana Beckerová, všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies | adminRealitní SW Realman