Provozováno na realitním systému Realman

Něco o mě

Jana Beckerová | Becker Reality vykonávám realitní činnost již od roku 2010, přičemž úzce spolupracuji se společností Becker Corporation a s řadou různých odborníků a poradců, kteří poskytují profesionální a individuální poradenství při nákupu, prodeji, pronájmu či výstavbě nemovitostí, včetně kompletního servisu a dodržení všech potřebných zákonných postupů a náležitostí, bez ohledu na náročnost a rozsah požadavků. Všem našim klientům, dále poskytuji komplexní servis nemovitostí, bezplatné realitní poradenství a právní servis zdarma, poradí nejvýhodnější financování a investiční záměry.

Zaměřuji se především na právní znalosti v oboru, rychlost a serióznost v jednání, kladu důraz na znalosti specifik mého oboru, všech výhod i rizik.

Jelikož od samého začátku kladu důraz na kvalitu nikoli kvantitu, jsem svoje služby a zkušenosti, rozvinula i v rámci insolvenčního zákona a teda nabízím :

-  řešení nemovitosti s exekucemi, jejich vyplacení nebo přeuvěrování,
-  prodeje v oblasti nemovitosti v insolvenčních řízení.

 

Mojí prioritou je klient, jeho komfort, bezpečí a jeho celková spokojenost při obchodování s nemovitostmi ve spolupráci s Becker Reality.

 

 

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobných údajů, souhlasím tímto se zařazením kontaktních údajů do databáze realitní kanceláře Jana Beckerová|Becker Reality - IČO: 76489060, aby zhromažďovala a zpracovávala osobní údaje, týkající se mé osoby obsažené v zprostředkovatelských smlouvách (dále jen "nájemní, podnájemní, kupní a budoucí kupní smlouva") a pro marketingové účely, poskytovatele. Dále tímto výslovně prohlašuji, že jsem byl/a v souladu s ustanoveními 11 a 20 zákonu číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, řádně informován/a.

2020 © Jana Beckerová, všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies | adminRealitní SW Realman